close
چت روم
دانلود Snapchat 9.20.2.0 برنامه اسنپ چت تصویری اندروید

نرم افزار 99

سایت جامع برای کنکور
فانی یو
سونیا چت

دانلود Snapchat 9.20.2.0 برنامه اسنپ چت تصویری اندروید

دانلود Snapchat 9.20.2.0 برنامه اسنپ چت تصویری اندروید

 

Snapchat 9.20.2.0 برنامه ای برای لذت بردن سریع و سرگرم کننده از مکالمات تلفن همراه می باشد که سابق برای سیستم عامل IOS عرضه شده بود و هم اکنون برای اندروید در دسترس شماست ! با این اپلیکیشن جذاب یک عکس یا فیلم بگیرید، یک عنوان اضافه کنید، و آن را برای یک دوست ارسال کنید. آنها آن را مشاهده می کنند، می خندند و سپس آن Snap از صفحه نمایش ناپدید می شود (و از گوشی شخص پاک می شود) – مگر اینکه آن ها از صفحه خود اسکرین شات بگیرند!
با استفاده از این برنامه، کاربران می توانند عکس گرفته یا ویدئو ضبط کنند و سپس به آنها متون یا نقاشی اضافه نمایند. پس از آن می توانند آنها را به لیستی از دریافت کنندگان مشخص شده ارسال کنند. این تصاویر و ویدئوها اصطلاحاً “Snaps” نامیده می شوند. کاربران می توانند یک محدوده زمانی را مشخص نمایند که فقط در طی آن، دریافت کنندگان می توانند تصاویر را مشاهده کنند. پس از به پایان رسیدن این محدوده زمانی، این تصاویر از دید دریافت کنندگان مخفی شده و از سرورهای اسنپ چت نیز حذف می شوند.
شما همچنین می توانید با یک لمس، یک Snap برای اشتراک گذاشتن روز خود به موضوع تان اضافه کنید.
بهترین مکالمات هنگامی اتفاق می افتد که هر دو دوست حاضر باشند. اگر هر دو نفر حاضر باشید، می توانید برای اشتراک زنده ویدئو و چت چهره به چهره، دکمه برنامه را فشار داده و نگه دارید و از یک چت ویدئویی کاملاً زنده لذت ببرید !
تیم نرم افزار 99  این برنامه را یه شما پیشنهاد میکند.

WHAT'S NEW 9.20.2.0 :

Story Replies * Swipe up while watching a friend’s Story to send them a quick chat. They’ll see your chat, plus the Snap you’re talking about. Improved Lenses * Lenses now work with your device's rear-facing camera! Just press and hold on a face to use Lenses.

 

لینک دانلود: برای دانلود کلیک کنید!

حجم : 29.68 MB

رمز عبور : ندارد

منبع : گت اندروید

گزارش خطا